Mūsų blogo įrašai
Priklausomybė nuo telefono – vis dažniau pasitaikantis reiškinys, darantis įtaką emocinei sveikatai, santykiams ir kasdieniam gyvenimui. Kaip ją atpažinti ir kodėl verta riboti ekranų laiką?
Praktiniai patarimai, kaip atpažinti nerimą keliančių minčių pagrįstumą, atskirti faktus nuo interpretacijų, pasitelkti emocijų reguliavimo būdus, resursus ir dienotvarkę nerimo mažinimui bei vidinės ramybės...
Nerimas daro įtaką mūsų mintims, kūnui, jausmams ir veiksmams. Sužinokite apie dažniausius sutrikimus ir kaip juos atpažinti.
Jei nerimas pernelyg dažnas ar itin intensyvus, gali kilti sveikatos problemų, sutrikti miegas, atsirasti sunkumų socialiniuose santykiuose, darbuose.
Depresija paauglystėje - tai rimtas nuotaikos sutrikimas, sukeliantis nuolatinį liūdesio jausmą, energijos trūkumą, nenorą domėtis bet kokia veikla, net jei ji anskčiau džiugino.
Depresija gali paveikti mamos gebėjimą pasirūpinti savimi ir savo vaiku, atlikti kasdieninę veiklą. Kraštutiniais atvejais galime susidurti net su katastrofiškomis pasekmėmis.
Potrauminio streso sutrikimas (PTSS) yra psichikos sutrikimas, kuris pasireiškia patyrus ypatingai grėsmingą, gąsdinantį ar traumuojantį įvykį.
Nuolatinis nerimas dėl sveikatos gali užgožti kasdienybę. Sužinokite, kaip atpažinti šią baimę ir išmokti ją valdyti, kad vėl galėtumėte mėgautis gyvenimu be nuolatinio streso.
Kodėl priimame sprendimus, kurių nenorime? Sužinokite apie „Abilino paradoksą“ – psichologinį fenomeną, darantį įtaką grupiniams sprendimams.
Anima komanda dalinasi knygomis, kurios gali padėti gerinti santykius su savimi ir kitais, auklėti vaikus, išgyventi atsisveikinimus ir įkvėpti save pokyčiams.
Gedulas – tai procesas. Jis nėra universalus, neturi aiškių rėmų ar taisyklių. Visi mes gedime labai individualiai.
Migrena - tai ne tik fizinis galvos skausmas, bet ir gili emocinė patirtis. Kiekviena migrenos ataka gali būti lyg nesibaigiantis mūšis su aplinka.