Anima Psichologija projektai

Anima Psichologija ir NewCrush iniciatyva

Anima Psichologija kartu su Newcrush komanda pristato iniciatyvą „O kaip jautiesi Tu?” ir dovanoja Jums po tris individualias psichologo konsultacijas!

Mūsų iniciatyvos video herojams kažkada taip pat kilo klausimas ” O kaip jaučiuosi Aš?” ir šiandien jie nori pasidalinti su Jumis savo istorijomis.

Jie sako: “Sprendimas lankytis pas psichologą buvo vienas geriausių pastarųjų mano sprendimų. Pradedu lengviau suprasti, kodėl kyla tam tikri jausmai. Tai suteikia man daug didesnę ramybę, savęs priėmimą.

” Norime Jus paskatinti nebijoti ir pradėti klausti savęs – kaip iš tiesų aš jaučiuosi? Kalbėti garsiai apie sudėtingus dalykus niekada nėra lengva… Tačiau tik pradėję dalintis mes galime išsilaisvinti ir tarsi paleisti tai, kas neramina ir spaudžia iš vidaus.

SMK projektas

Anima Psichologija kartu su Socialinių mokslų kolegija veda mokymus Vilniaus miesto mokyklų moksleiviams tema

„Lyčių lygybė ir nediskriminacija“

 

Projekto trukmė: nuo 2022 m. sausio mėn. 1 d. iki 2022 m. birželio mėn. 30 d.

Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugos Jurbarko rajono savivaldybėje

Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Anima Psichologija siekia prisidėti prie visuomenės psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo – organizuoja nemokamas nuotolines grupines bei individualias psichologo konsultacijas.

 

Paslaugos teikiamos asmenims, kuriems pasireiškia psichikos sveikatos rizikos veiksniai dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų (skyrybos, darbo netekimas, finansiniai sunkumai, artimo žmogaus netektis, konfliktiniai santykiai šeimoje ar darbe, sunki artimo žmogaus liga ir kita).

Pagalba Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklai

Anima Psichologija teikia psichologines konsultacijas su onkologinėmis ligomis susidūrusiems vaikams ir jų artimiesiems.

MEDO.lt medikų palaikymo iniciatyva

MEDO.lt vizija – visiems Lietuvos medikams, medicinos studentams ir vaistininkams prieinamos nemokamos, konfidencialios ir operatyvios nuotolinės emocinės ir psichologinės pagalbos tinklas. Neabejojame, kad medikų darbe patiriama įtampą paveikia ir jų asmeninį gyvenimą, todėl šią pagalbą MEDO.lt siūlo ir tiems, kurie būna šalia medikų ar šiuo metu dėl izoliacijos būti negali – medikų artimiesiems. Pandemijos metu medikams nebereikia psichikos sveikatos specialisto ieškoti patiems – konsultaciją su specialistu suderins MEDO.lt.

 

Anima Psichologija teikia nemokamą psichologinę pagalbą medikams pandemijos metu.

 

Bendradarbiavimas su „Workplace Options“

Workplace Options“ – organizacija, skirta padėti kitoms organizacijoms palaikyti vertingiausią turtą: savo žmones. „Workplace Options“ tikslas – suteikti įmonių darbuotojams galimybes gyventi sveikiau ir produktyviau. „Workplace Options“ pagalba bendradarbiaujančioms įmonėms reiškia efektyvesnius ir labiau įsitraukusius darbuotojus, didesnį lojalumą įmonei.

 

Anima Psichologija, bendradarbiaudama su „Workplace Options“, teikia profesionalias psichologines konsultacijas Lietuvoje ir užsienyje dirbantiems partnerių specialistams.

 

Bendradarbiavimas su „Visi Psichologai“

Visi Psichologai“ – gyventojams ir verslui skirtas portalas, kuris gerina asmeninę, šeimų, vaikų ir paauglių emocinę sveikatą bei padeda įmonių kolektyvams sukurti teigiamą nuotaiką darbe. Portalas vienija geriausius šalies specialistus, galinčius ir norinčius padėti žmonėms.

 

Anima Psichologija specialistai, bendradarbiaudami su „Visi Psichologai“ teikia asmenines psichologines konsultacijas gyventojams ir verslui, taip pat konsultacijas šeimoms ir poroms.