Porų terapija

Kiekviena pora yra skirtinga ir dažnai susiduria su unikaliomis problemomis. Kai kurios poros ateina į konsultacijas tam, kad susidorotų su specifiniais sunkumais santykių pradžioje, o kitos ieško porų terapijos, kai santykiai tampa neigiami ir rūpesčiai yra labiau įsišakniję. Galiausiai, kai kurios poros ieško patarimų, kaip nutraukti savo santykius.

 

Viena iš priežasčių, dėl kurios poros kreipiasi į psichologą – noras turėti geresnį tarpusavio supratimą. Kai vyksta ginčas, daugelis iš mūsų įjungia gynybinį mechanizmą ir stengiasi įtikinti kitą žmogų, primesti jam savo požiūrį. Bet ši strategija dažniausiai neveikia ir palieka abu partnerius nusivylusius ir piktus. 

Reikia suprasti, kaip svarbu klausyti vienas kito ir komunikuoti tokiu būdu, kad kitas žmogus neturėtų priežasties įjungti savo gynybinio mechanizmo. Psichologas porų terapijoje jaučiasi lyg dirbdamas vertėju, kol klientai išmoksta patys juo būti. Supratimas kaip klausytis ir vertinti kito nuomonę gali turėti didelę reikšmę gerai poros komunikacijai.

Dėl to didžiausias porų terapijos tikslas ir yra išmokti komunikuoti atvirai ir efektyviai. Kiti tikslai terapijoje gali būti: padidinti patrauklumą ir intymumą poroje, geriau valdyti kasdienį stresą, panaikinti kliūtis arba barjerus, kurie kelia įtampą poroje.

Pradėjus lankyti porų terapiją dažnai būna užduodamos užduotys darbui savarankiškai, tam, kad nestovėtumėte vietoje ir mokytumėtės tarp terapijos sesijų.

Kreipkitės į mus visais Jums kylančiais klausimais apie santykius poroje – pasistengsime Jums padėti! 

Susisiekite su mumis


  Ar turite pasirinkę pas kokį specialistą norėtumėte lankytis?*
  TaipNe

  Mūsų komanda jums padės

  Porų terapija

  Viktorija Bartkutė - Vyšniauskienė

  Vaikų ir paauglių psichikos problemos/sutrikimai

  Greta Sukovienė

  Diagnostika

  Žaneta Taurienė

  Gedvilė Sadauskienė

  Dovilė Barysė

  Karolis Poderis

  Ieva Varžaitė - Ganusauskienė

  Susisiekite su mumis


   Ar turite pasirinkę pas kokį specialistą norėtumėte lankytis?*
   TaipNe