Psichologe Žaneta Taurienė

Žaneta Taurienė

Psichologė – Kognityvinės Elgesio Terapijos praktikė

2003 m. įgijo Psichologijos bakalauro laipsnį, 2006 m. – Vystymosi raidos psichologijos magistro laipsnį. Turi II pedagoginės srities psichologo kvalifikacijos kategoriją. Nuo 2009 m. yra krizių valdymo konsultantė, nuo 2021 m. Kognityvinės Elgesio Terapijos praktikė.  18 metų kaupia patirtį individualaus psichologinio konsultavimo, diagnostikos, šviečiamosios veiklos srityse. Šiuo metu psichologė gilinasi į konfliktų mediaciją.

Žaneta specializuojasi

į savęs pažinimo, socialinio nerimo, emocijų atpažinimo ir valdymo, šeimos konfliktų srityse. Konsultuoja vaikus ir paauglius bei tėvus (globėjus, rūpintojus) vaikų vystymosi raidos, auklėjimo ir ugdymo klausimais. Dirba su žmonėmis, patyrusiais krizinius išgyvenimus. Turi ilgalaikę patirtį atliekant intelekto, jo struktūros, profesinio orientavimo, vaiko raidos ir kt. įvertinimus. Psichologė veda paskaitas, seminarus, mokymus, kursus.

„Kiekvienas esame ypatingas, svarbus. Dirbdama jau daugelį metų vadovaujasi Thomo Dreier mintimi, kad „Jeigu norime džiaugtis gyvenimu, dabar pats laikas tai daryti: ne rytoj, ne kitais metais, o dabar. Mūsų tikėjimas laiminga ateitimi neturi prasmės, jei negalime susikurti laimingos dabarties. Tegul gražiausia jūsų gyvenimo diena bus šiandien“ – sako Žaneta.

Psichologė Žaneta konsultacijas teikia tik
nuotoliniu būdu

Konsultacijos kaina – 50 EUR (pirminė konsultacija – 55 EUR), poros konsultacijos – 70 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Žaneta:

LT