Psichologas internetu ir Kaune Viktorija Plečkaitienė

Viktorija Plečkaitienė

Medicinos psichologė – Kognityvinės Elgesio Terapijos praktikė

2004 m. įgijo Sveikatos psichologijos magistro laipsnį. 18 metų kaupia patirtį individualaus psichologinio konsultavimo srityje gydymo įstaigose dirbant su suaugusiais. KET psichoterapijos praktikė.

Ilgą laiką specializavosi kardiologinėje bei neurologinėje reabilitacijoje padedant žmonėms grįžti į įprastą gyvenimą, taip pat vertino kognityvinių funkcijų veiklą esant neurologiniams susirgimams.

Viktorija savo darbe remiasi

įvairiomis psichologinėmis mokyklomis, vienos artimiausių – humanistinė bei trumpalaikė, į sprendimus orientuota, terapija. Į savo užsiėmimus kviečia tuos, kurie išgyvena gyvenimo tarpsnių krizes, gyvenimo vaidmenų kaitą, praradimą, netektį, nerimą dėl ateities ar šeimos, skyrybas ar sunkų išsiskyrimą, nepasitenkinimą gyvenimu, sunkumus bendraujant su tėvais ar suaugusiais vaikais, sunkumus darbe, pokyčių baimę ar darbingumo sumažėjimą.

Viktorija sako: „Neturiu stebuklingo „išgyjimo” mygtuko, kurį paspaudus Jūs iškart tapsite laimingi. Bet tikiu, kad gyvenimo dramas ne tik galima, bet ir reikia iškalbėti, išverkti, išgedėti, o gal net išjuokti tam, kad nustotų skaudėti, kad galėtumėte susitaikyti ir pamatyti naujas galimybes.” 

Viktorija konsultacijas teikia Kaune
ir nuotoliniu būdu

Individualios konsultacijos kaina – 45 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Viktorija:

LT

RU