Geštalto psichoterapeutė Ieva Varžaitė Ganusauskienė

Ieva Varžaitė - Ganusauskienė

Geštalto psichoterapeutė

1997 m. įgijo Anglų kalbos ir literatūros/filologijos bakalauro laipsnį, 2000 m. – Tarptautinio verslo magistro laipsnį (MBA) Concordia International University, Taline, Estijoje.

2008 m. baigė 2 metų trukmės Praktinės psichologijos studijas Žmogaus studijų centro Psichologijos akademijoje (darbo vadovas O. Lapinas).
2017 m. Vilniaus Geštalto institute apgynė Geštalto psichoterapijos praktikės kvalifikaciją.
2020 m. Kauno Geštalto studijų centre baigė Organizacijų ir sistemų vystymo mokymo programą;
2021 m. Kauno Geštalto studijų centre baigė Grupinės Geštalto terapijos mokymo programą;
2022 m. Kauno Geštalto studijų centre baigė Poros ir šeimos Geštalto terapijos mokymo programą;

Geštalto psichoterapeutė Ieva specializuojasi

sprendžiant egzistencines krizes, dirbant su nerimu, depresija, žema saviverte bei savęs priėmimu, taip pat sprendžiant įvairius su santykiais susijusius klausimus.

Geštalto psichoterapeutė Ieva sako: „Pati asmeniškai praėjau ilgalaikę psichoterapiją ir tai buvo labai gera investicija į save. Susitvarkius su chaosu viduje, tapo lengviau gyventi išorėje. Man terapija yra galimybė ir būdas tapti geresne savo versija. Geras santykis su savimi kuria gerus santykius su žmonėmis, kurie mums rūpi. Galime tapti geresniais partneriais, tėvais, draugais, kolegomis. Darbe su žmonėmis man svarbiausia yra saugios aplinkos, šilto ir atviro kontakto kūrimas, pagarbus ir lygiavertis santykis – tai yra sėkmingos terapijos pagrindas.” 

Geštalto psichoterapeutė konsultacijas teikia Vilniuje ir nuotoliniu būdu

Geštalto psichoterapeutės individualios konsultacijos kaina – 60 EUR, poros konsultacija – 100 EUR*

*Psichoterapeutė konsultuoja ir vėlyvu metu – individualioms konsultacijoms, prasidedančioms nuo 20 val. taikoma 80 EUR kaina, poros – 120 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Ieva:

LT

EN

RU