Dėmesingas įsisąmoninimas

Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. mindfulness) – tai neutralus, tęstinis esamojo laiko momento įsisąmoninimas, padedantis atpažinti savo mintis, jausmus ir elgesį tuo pat metu kai jis atsiranda, nepereinant į įprastas automatines reakcijas. Nors pilnaprotavimas savo esme ir savo tikslais yra labai paprastas, jo praktika yra gana sudėtinga. Taip yra todėl, kad pilnaprotavimo praktikos tikslas yra sugebėti nuolat atsigręžti į dabartinį momentą ir jame būti, kad ir kas tuo metu vyksta, o mes sudėtingų ar diskomfortą keliančių patirčių instinktyviai vengiame.

Pats įsisąmoninimas kaip procesas yra daugelio senų dvasinių religinių tradicijų dalis.

Be pagalbos somatinėmis ir psichinėmis ligomis sergantiems pacientams pilnaprotavimu grįstos streso valdymo metodikos gali būti sėkmingai taikoma ir sveikiems asmenims.

„Mindfulness“ (dėmesingas įsisąmoninimas) – tai gebėjimas būti sąmoningam savo gyvenime. Tai galimybė pamatyti ir pajausti kiekvieną gyvenimo akimirką ir jos išskirtinumą. Tai jausmas, kad esi daugiau gyvas ir daugiau gyvenantis. Tai galimybė tiesiogiai naudoti savo galingais vidiniais resursais įžvalgoms, transformacijoms ir sveikimui.

Rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus visiems, norintiems ir siekiantiems sąmoningumo ir pilnatvės savo gyvenime. Mes pasiruošę Jums padėti!

Susisiekite su mumis


  Ar turite pasirinkę pas kokį specialistą norėtumėte lankytis?*
  TaipNe

  Mūsų komanda jums padės siekti dėmesingo įsisąmoninimo

  Janina Sabaitė - Melnikovienė

  Susisiekite su mumis


   Ar turite pasirinkę pas kokį specialistą norėtumėte lankytis?*
   TaipNe