Vėjūnė Ivanauskaitė

Vėjūnė Ivanauskaitė

2019 m. įgijo psichologijos bakalauro laipsnį Ruprecht Karl Heidelberg’o universitete, Vokietijoje.
2020 m. baigė Hero‘es Journey kūrybinės saviugdos mokymus pagal Paul Rebillot.
2024 m. sausio mėn. apsigynė klinikinės psichologijos  magistro laipsnį Witten/Herdecke universitete, Vokietijoje.

Nuo 2015 m. kaupia patirtį emocinės paramos teikimo ir psichologinės saviugdos bei terapijos srityse. Gilinasi į kūno ir Geštalto terapiją.

Vėjūnė specializuojasi

savęs pažinimo, savirealizacijos, adaptacinių iššūkių, emocijų atpažinimo ir valdymo, nerimo sutrikimų, depresijos, pasitikėjimo, miego sutrikimų, psichosomatikos srityse. Psichologė padeda žmonėms, išgyvenantiems krizę, vidinius ar tarpasmeninius konfliktus. Konsultuoja suaugusius ir paauglius.

Psichologė sako: „Po 10 metų praleistų užsienyje, galiu sakyti, kad suprantu, ką reiškia dideli pokyčiai ir iššūkiai gyvenime bei ieškojimas savo vietos po saule. Vidinio smalsumo vedina esu perėjusi įvairius saviugdos procesus ir dalyvavusi įvairiuose seminaruose bei mokymuose, kurie man padėjo geriau pažinti save, savo poreikius ir ribas. Šiandien šias gautas žinias ir patirtį naudoju darbe su žmonėmis. Terapiniame procese man yra įdomus proto, jausmų ir kūno ryšys, todėl didelį dėmesį skiriu ne tik mintims, bet ir kylantiems jausmams ir kūno pojūčiams bei simptomams. Man ypatingai svarbi saugi ir šilta erdvė terapiniam ryšiui kurti, kuriame kartu lygiaverčiai tyrinėjame Jūsų vidinį pasaulį. Dirbant su žmonėmis man svarbu ne tik gilintis į problemą, bet taip pat padėti Jums pastebėti jau turimus resursus, reikalingus iššūkiams įveikti. Tikiu, kad kiekvienas, susiduriantis su problema, jau turi visus reikalingus įrankius, sunkumams įveikti. Tik kartais Kelyje reikia palydos ir palaikymo.“

Psichologė Vilniuje ir internetu

Individualios konsultacijos kaina – 55 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Vėjūnė:

LT

EN

DE