Viktorija Bartkutė - Vyšniauskienė santykių psichologas

Viktorija Bartkutė - Vyšniauskienė

Medicinos psichologė – psichoterapeutė

2016 m. įgijo Psichologijos bakalauro laipsnį, 2018 m. – Sveikatos psichologijos magistro laipsnį. Nuo 2020 m. Kognityvinės Elgesio Terapijos praktikė. Nuo 2015 m. kaupia patirtį individualaus psichologinio konsultavimo ir grupinės terapijos srityse.

Viktorija specializuojasi

savęs pažinimo, savivertės, socialinio nerimo, panikos atakų, miego sutrikimų, psichosomatikos, profesinio perdegimo, psichologinio atsparumo, mokymosi gyventi su įvairiomis ligomis bei santykių šeimoje ir darbe srityse. Konsultuoja vaikus ir paauglius bei tėvus, vaikų auklėjimo klausimais. Domisi komandos formavimo principais ir pasitelkdama juos rengia įvairias motyvavimo sistemas, jas analizuoja ir padeda pritaikyti praktikoje.

Savo darbe remiasi eklektiniu konsultavimu – kelių teorinių požiūrių sistemine integracija.

Viktorija sako: “Kiekvienas žmogus išgyvena daugybę jausmų ir emocijų, tačiau ne kiekvienas sąmoningai leidžia sau jausti ir suprasti kas vyksta jo viduje. Šiandien žinau, jog savo jausmų ir emocijų įsisąmoninimas mums leidžia turėti gerokai lengvesnį bei džiugesnį savo gyvenimą net ir didelių, sunkių iššūkių apsuptyje”.

Viktorija konsultacijas teikia Kaune,
Vilniuje ir nuotoliniu būdu

Individualios konsultacijos kaina – 70 EUR, poros konsultacijos – 120 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Viktorija:

LT