Psichologė Kaune ir internetu

Janina Sabaitė - Melnikovienė

Melnikovienė- psichoterapeutė – sertifikuota individualaus ir organizacinio koučingo specialistė, mindfulness instruktorė

Sertifikuota koučingo specialistė (nuo 2013 m.), priklausanti ICU (International Coaching Union), ICTA (International Coachers & Trainer Association), ICF (International Coaching Federation).
Nuo 2019 m. sertifikuota Workplace coaching specialistė.

2019 m. baigė LSMU Įsisąmoninimu grįstos psichologijos (mindfulness) podiplomines studijas, tęsia Kognityvinės elgesio terapijos krypties psichoterapijos studijas.
2022 m. tapo sertifikuota mindfulness mokymo organizacijose (Mindfulness Teaching in the Workplace) instruktore (Oxford Mindulness Centre).

Sertifikuota asmenybės testų „Bridge Personality” konsultantė.

Janina daugiau kaip 15 metų dirba su

krizių ir komunikacijos vadyba, dėsto aukštosiose mokyklose, veda mokymus organizacijoms, konsultuoja personalo valdymo, darbuotojų elgsenos, psichologinio atsparumo, streso valdymo, konfliktų sprendimo, klientų psichologijos, darbo produktyvumo ir kitais klausimais. 

Specialistė Kaune ir internetu teikia individualias konsultacijas jaučiantiems perdegimo, emocinės įtampos, depresijos, nerimo simptomus, esant veiklos, karjeros, verslo ar savirealizacijos iššūkiams, turintiems sunkumų santykiuose poroje ar šeimoje.

 

Janina sako: „Man kiekvienas klientas, kiekviena organizacija – unikali, todėl, atsižvelgiant į situaciją, holistiškai integruoju įvairias koučingo, psichoterapines technikas, naujausius terapinius ir vadybos metodus, meditatyvines praktikas. Esu išbandžiusi ir mokiusis nemažai skirtingų meditacijos krypčių, kol galiausiai mokslu paremtų metodų paieška atvedė į „mindfulness“. Noriu padėti kuo daugiau žmonių išmokti jausti mažiau streso ar leisti sau jaustis ramiau net ir atliekant itin sudėtingas darbines užduotis. Tikiu, kad pažinę save ir susidarę savo psichologinio atsparumo ir perdegimo prevencijos planą, galėsime su didesniu pasitenkinimu gyventi kasdien ir kasdien daryti tai, kas svarbiausia.“ 

Specialistė Kaune ir internetu

Individualios konsultacijos kaina – 60 EUR, koučingo sesijos – 100 EUR.

Specialistė Kaune ir internetu konsultuoja šiomis kalbomis:

LT

RU