Kognityvinė ir elgesio terapija - Indrė Ambraziūnienė

Indrė Ambraziūnienė

Medicinos psichologė – Kognityvinės Elgesio Terapijos praktikė

2004 m. įgijo Psichologijos bakalauro laipsnį, 2006 m. – Sveikatos psichologijos magistro laipsnį.

2014 m. baigė Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymus pagal Europos elgesio ir kognityvinės terapijos asociacijos standartus.

Nuo 2018 m.  Europsy psichologų registro narė.

Indrė specializuojasi

baimių įveikimo, įkyrumų, nerimo, panikos priepuolių, emocijų reguliavimo srityse. Gali padėti stiprinti pasitikėjimą savimi, tobulinti bendravimo, konfliktų sprendimo įgūdžius, mažinti socialinį nerimą, perdirbti sunkias ankstyvas emocines patirtis. Konsultuodama klientus daugiausiai remiasi kognityvinė ir elgesio terapija bei jos metodais, tačiau pagal poreikį taiko ir kitų terapijų elementus. Tai dažnai leidžia pasirinkti, kokiu gyliu žmogus nori spręsti sunkumus: ar konstruktyviai dirbti išskirtinai koncentruojantis į simptomus bei dabartinę situaciją, ar giliau save pažinti, perdirbti emocines patirtis, keisti giluminius įsitikinimus.

Indrė sako: „Į pagalbą žmogui galima pažiūrėti kaip į kelionę, kur svarbu pasirinkti, su kuo ir kuria kryptimi keliauti. Dviese gali būti drąsiau žengti pirmuosius žingsnius, gauti palaikymą kai norisi nuleisti rankas, pamatyti ir išbandyti naujus būdus judėti į priekį arba tiesiog gauti priminimą, jog išmintinga kartais sustoti ir įsisąmoninti tai, kas vyksta, atrasti grožį netobulumuose. Siekiant lengviau įveikti iššūkius galima pasiruošti tinkamus įrankius, tačiau visos kelionės pateikia netikėtumų, kuriuose galime pamatyti naujas galimybes arba jas nuvertinti. Tai mūsų pasirinkimas!” 

Indrė konsultacijas teikia Kaune
ir nuotoliniu būdu

Kognityvinė ir elgesio terapija.

Individualios konsultacijos kaina – 55 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Indrė:

LT