Psichologė internetu Upė Ernesta Gvozdė

Upė Ernesta Gvozdė

Medicinos psichologė – Integruotos kūno ir judesio terapijos praktikė

2020 m. įgijo Psichologijos bakalauro laipsnį, 2024 m. – Sveikatos Psichologijos magistro laipsnį. Nuo 2022 m. studijuoja Integruotą kūno ir judesio terapiją (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, IBMT).

Nuo 2020 m kaupia patirtį individualaus vaikų bei suaugusiųjų konsultavimo srityje.

Savo darbe remiasi įvairiomis psichologinėmis mokyklomis, vienos artimiausių yra psichodinaminė bei analitinė paradigmos. Taip pat Upei artimas holistinis požiūris į žmogų.

Upė specializuojasi

emocijų atpažinime ir valdyme, savivertės bei santykių sunkumuose, nerimo sutrikimuose, netektyse, trauminėse bei krizinėse patirtyse, vaikų raidos sutrikimuose, motinystės psichologijoje, somatikoje ir psichosomatikoje.

Upė sako: „Vienas iš svarbiausių mano darbo principų yra jautrus, pagarbus, dėmesingas ir kupinas pasitikėjimo žvilgsnis į žmogų. Vesdama užsiėmimus stengiuosi pamatyti kiekvieną klientą ir jo istoriją kaip unikalią ir vertingą. Kartais gyvenime patiriame sunkius periodus, tačiau susiduriant su iššūkiais atsiveria pilna potencialo erdvė, kurią kartu galime panaudoti prasmingai kelionei pirmyn. Tikiu, kad kiekvienas iš Mūsų, su tinkama pagalba, savyje galime atrasti vidinių resursų augti, keistis ir pasijusti geriau. Laukiu Jūsų, jei Jums kyla sunkumų suprasti save, norite pasigilinti į išgyvenimus bei santykius.”

Upė konsultacijas teikia Kaune
ir internetu

Individualios konsultacijos kaina – 55 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Upė:

LT

EN