Psichoterapija Goda Aršauskaitė

Goda Aršauskaitė

Psichologė – psichodinaminės psichoterapijos praktikė

2003 m. įgijo Pedagoginės psichologijos magistro laipsnį, nuo 2014 m. studijuoja Psichodinaminės psichoterapijos podiplominėse studijose.

Nuo 2011 m. Goda savanoriavo Vaikų Linijos tarnyboje, nuo 2015 m. teikia trumpalaikes psichologines konsultacijas, orientuotas į pagalbą krizės atveju, o taip pat ir ilgalaikę terapinę pagalbą remiantis psichodinaminės psichoterapijos paradigma, bei savanoriauja Krizių įveikimo centre.

Goda tiki,

kad psichoterapija padeda žmogui ne tik suprasti savo pasąmonės konfliktus, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi bei kitais, išmoko pažinti ir priimti savo jausmus, kurie gali būti labai bauginantys ir kuriuos norisi slėpti savo slapčiausiose vidinėse kertelėse, padeda susitaikyti su vaikystėje patirtomis netektimis ar traumomis ir suteikia jėgų priimti save visokį – liūdną, vienišą, pykstantį, nusivylusį, o svarbiausia – netobulą.

Goda yra tas palydovas, kuris lydi žmogų kelionėje į save. Neretai ta kelionė būna sunki ir ilga, bet jai įveikti reikalingi šie pagrindiniai įrankiai – žmogaus noras tyrinėti, psichologo suteikiamas saugumas ir abipusis pasitikėjimo ryšys. 

Psichoterapija Vilniuje
ir nuotoliniu būdu

Konsultacijos kaina – 45 EUR

Kalbos, kuriomis konsultuoja Goda:

LT