Atsipalaidavimo praktikų mokymai su psichologe Ieva Aukštuolyte

DATA: 2022-04-05 10:00:00
VIETA: Nuotoliniu būdu


Ar matydamas vidine ramybe ir išmintimi spinduliuojantį žmogų pagalvojai, jog kaip norėčiau ir aš toks būti? Mes dažnai iš savo klientų, tai girdime! Todėl nusprendėme pakviesti tave žengti sąmoningesniu savo gyvenimo keliu drauge!

Kaip tai padarysime? 2 kartus į savaitę kviesime praktikuoti relaksacijas, meditacijas bei dėmesingo įsisąmoninimo praktikas kartu su psichologe, sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo praktike Ieva Aukštuolyte.

Ką veiksime? Pradėsime nuo paprastų, lengvų praktikų, kurias vėliau bus galima praktikuoti savarankiškai esant įtampoms, nerimui, padidėjus stresui. Po praktikų kviesime norinčius pasidalinti refleksijomis apie patirtis.

Kam skirti šie užsiėmimai? Visiems norintiems išmokti nusiraminimo metodų, įgauti įgūdį pastebėti kylantį stresą ir išmokti jį reguliuoti.
Kada? Prisitaikant prie skirtingų galimybių ir veiklų žmonių – antradienio rytais (8val.) bei ketvirtadienio vakarais (19val.).

Kiek užtruksime? 30min. praktika ir 15-30min. jūsų potyrių aptarimas (dalyviai dalinasi tiek kiek nori patys).

Kiek tai kainuos? Pirmas užsiėmimas tik 5eur! Mėnesio narystė 35eur.

Mums svarbu, jog kiekvienas iš Jūsų galėtų tai išmokti, todėl nesvarbu kuriame mieste ar kurioje šalyje Tu gyveni, visai tai vyks nuotoliniu būdu, tačiau su visiškai tikru kontaktu! Tačiau jei tau suplanuotas laikas nebus tinkamas, tuomet prisijungęs prie mūsų uždaros grupės, galėsi matyti įrašus.

Registracija į renginį