psichodramos grupė

Terapinė psichodramos grupė su Daiva Rudokaite

DATA: Pirmadieniais
VIETA: Kurpių g. 25, Kaunas.


Norime pasidžiaugti, jog pirmoji terapinė grupė jau leido mūsų klientams pajausti kitokią gyvenimo kokybę ir skubame pranešti Jums, jog sausio mėnesį startuos antroji terapinė psichodramos grupė!

Ieškai savęs, vidinės laisvės ir ramybės, nori tobulėti ir tobulinti tarpusavio santykius? Norime Jus pakviesti prisijungti į terapinę psichodramos grupę. Išdrįskte susitikti su savim ir patirkite save grupėje.

Terapinė grupė turi itin stiprų poveikį! Kodėl? Nes joje terapiškai veikia net trys svarbios jėgos: Jūs, kiti grupės nariai ir psichoterapeutas.

Psichodramos terapinė grupė kviečia tyrinėti ir pažinti save kūrybiškai. Grupė remiasi spontaniškumu, gera valia, bendradarbiavimu ir atsakinga laisve keistis. Psichodramiškas veiksmas padės greičiau įsitraukti į grupės procesus, giliau nerti, susitikti su savo vidiniu vaiku, pasikalbėti su juo – atrasti savo autentiškumą. Grupės dalyviai savo įžvalgomis ir palaikymu leis įsiklausyti į savo dvasios gelmes, saugiai atsiverti. Darbas grupėje padės analizuoti tarpasmeninius žmogaus santykius ir kūrybiškai juos gydyti.

Grupę veda: Daiva Rudokaitė – sveikatos psichologė-psichoterapeutė, supervizorė, lektorė, aktorė, personalinė Europos Psichodramos asociacijos (PAFE) narė, Lietuvos psichodramos draugijos garbės narė ir buvusi ilgametė šios draugijos prezidentė.

Dalyvių atsiliepimai: ​​
„Labai apsidžiaugiau radusi psichodramos grupę. Tai padėjo man iśjausti, išvaidinti, išlieti savo emocijas, kurių buvo daug prisikaupusių viduje. Analizuoti savo jausmus,baimes … ir svarbiausia suprasti,kad gali būti kitaip.“

„Tai yra erdvė iškilti kirbantiems, neišspręstiems ar užslopintiems, bet tuo pačiu žmogaus gyvenimą labai stipriai įtakojantiems/ veikiantiems dalykams. Žodžiu, labiausiai tai norėjau pasakyti didelį ačiū nuostabiai vedėjai :)“

Grupė uždara. Dalyvių skaičius ribotas (iki 12 žmonių). Pageidaujama dalyvauti visuose užsiėmimuose.

Kada: pirmadieniais 18.00 – 21.00 val. Grupės užsiemimų pradžia sausio 24 d., planuojama 10 gyvų susitikimų. Pasikeitus aplinkybėms, grupė tęs darbą nuotoliniu formatu.

Kaina: 300€(30val.)/ 30€ (vienas susitikimas).

Kur: Kurpių g. 25, Kaunas.

Svarbi informacija: prieš pradedant užsiėmimus, kiekvienas dalyvis turės individualų pokalbį (kaina 20 eur).

Registracija į renginį