Priklausomybės

Priklausomybė – tai nekontroliuojamas noras užsiimti kažkokia veikla ar vartoti kažką, nepaisant žalingų tokio užsiėmimo ar vartojimo padarinių. Žmonės, turintys priklausomybių, gali žinoti apie savo problemą, bet nesugeba atsisakyti savo žalingų įpročių, net jei to nori ir stengiasi. Priklausomybė gali sukelti fizinių ir psichologinių problemų, taip pat tarpasmeninių problemų, pavyzdžiui, su šeimos nariais, draugais ar darbe.

Siekiant paskatinti problemos sprendimą pirmiausia reikėtų atpažinti ir pripažinti problemą, tuomet ieškoti pagalbos iš profesionalų: psichiatrų, psichoterapeutų ir psichologų. Kalbant apie medžiagų vartojimą, net ir po detoksikacijos, kai kūnas yra ,,išvalytas”, išlieka didelė atkritimo rizika, dėl psichologinių ir socialinių veiksnių. Pavyzdžiui, stresas darbe ar namie gali sustiprinti norą vartoti.

Priklausomybė yra daugiau nei fizinis noras vartoti ar elgtis. Terapijos ir mūsų specialistų pagalba jūs galite sumažinti vartojimo potraukį ir išmokti susidoroti su gyvenimo iššūkiais!

Susisiekite su mumis





    Miestas*
    KaunasVilniusnuotoliniu
    Ar turite pasirinkę pas kokį specialistą norėtumėte lankytis?*
    TaipNe

    Mūsų komanda jums padės

    Porų terapija

    Viktorija Bartkutė - Vyšniauskienė

    Karolis Poderis

    Dovilė Barysė

    Vaikų ir paauglių psichikos problemos/sutrikimai

    Greta Sukovienė

    Gedvilė Sadauskienė

    Susisiekite su mumis





      Miestas*
      KaunasVilniusnuotoliniu
      Ar turite pasirinkę pas kokį specialistą norėtumėte lankytis?*
      TaipNe