Gedvilė Sadauskienė

2015 m. įgijo Psichologijos bakalauro laipsnį,  2017 m. – Sveikatos psichologijos magistro laipsnį. Nuo 2020 m. Psichodinaminės psichoterapijos kandidatė. Nuo 2011 m. kaupia patirtį emocinės paramos teikimo, nuo 2016 m. – psichologinio konsultavimo srityse.

Gedvilė specializuojasi

nerimo, panikos atakų, baimių, depresijos, streso, adaptacinių iššūkių, savivertės, savirealizacijos, susidūrimais su fizinėmis ligomis ir jų sukeltais emociniais išgyvenimais, santykių problemų srityse. Veda individualius ir grupinius savireguliacijos įgūdžių lavinimo užsiėmimus. Konsultuoja suaugusiuosius, vaikus bei tėvus vaikų auklėjimo klausimais. Sertifikuota BASIS-A testo vartotoja Lietuvoje. Savo darbe remiasi eklektiniu konsultavimu – kelių teorinių požiūrių sistemine integracija. 

Kad ir kokia būtų Jūsų istorija, Jums nebereikės su ja būti vieniems. Gedvilė pasiruošusi empatiškai, dėmesingai ir pagarbiai kurti saugią erdvę savęs, savo santykių su kitais ir pasaulio tyrinėjimui, kartu atrasti Jūsų stiprybės šaltinius ir sunkumus lengvinantį kelią.

Gedvilė konsultacijas teikia Vilniuje
ir nuotoliniu būdu

Konsultacijos kaina – 40 EUR, poros konsultacijos – 60 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Gedvilė:

LT