Psichologas Kaune ir internetu

Daiva Rudokaitė - psichologo konsultacijos, psichoterapija Kaune ir internetu

Daiva, kuri teikia psichologo konsultacijas ir veda psichoterapiją, įgijo psichologijos bakalauro ir sveikatos psichologijos magistro laipsnį. 2011 m. tapo psichodramos psichoterapeute (Europos psichodramos asociacija, Berlynas), 2018 m. tapo psichodramos mokytoja, supervizore (Europos psichodramos asociacija, Berlynas). Daiva taip pat yra teatro ir TV aktorė, nuo 1994 m. dirba Nacionaliniame Kauno Dramos Teatre.

Lietuvos psichodramos draugijos (LPdD) garbės narė ir etikos komisijos narė. Buvusi ilgametė (LPdD) prezidentė. Europos psichodramos asociacijos (PAFE) mokymo komiteto narė ir personalinė narė. Sukaupusi 11 m. patirtį individualaus psichologinio konsultavimo  ir grupinės terapijos srityse. Taip pat yra mokymų, seminarų vedėja, trenerė, universitetų lektorė. Mokslinio tyrimo  ir mokslinio straipsnio „Effectiveness of Psychodrama for Mitigating School Fears among Senior Secondary School Students“ publikacijos žurnale Zeitschrift für Psychodrama und Soziometrie, (Austrija) autorė. Savanoriavo Vaikų Linijos tarnyboje. Nuo 2020 m. savanoriauja Medikų palaikymo iniciatyvoje MEDo.lt.

Psichologė ir psichoterapeutė Daiva specializuojasi

Gilesnio savęs pažinimo, tarpasmeninių santykių, sociometrijos, bendravimo problemų, depresijos, nerimo, streso, panikos atakų, perdegimo, krizinių situacijų, psichosomatinių sutrikimų, kūrybiškumo, spontaniškumo atskleidimo / išlaisvinimo, savirealizacijos, karjeros konsultavimo srityse. Konsultuoja suaugusius individualiai, veda terapines grupes, teikia profesines supervizijas. Taip pat psichologė, psichoterapeutė Daiva konsultuoja ir veda mokymus  įmonėms bei organizacijoms. Savo darbe remiasi eklektiniu konsultavimu – kelių teorinių požiūrių sistemine integracija.

Daiva sako: „Svarbiausia terapijoje yra susitikimas: su savimi, su terapeutu ar grupės dalyviais (tai abipusis įsijautimas, pajautimas,  „tele“) ir santykis. Jis yra arba jo nėra. Tikiu, kad žmogus turi daug vidinių resursų ir gali pats keisti savo gyvenimą, spręsti savo problemas, svarbiausia – sudaryti tam sąlygas užtikrinant saugumą, skatinant jį įsiklausyti į savo dvasios gelmes ir atsiverti.”

Psichologo konsultacijos Kaune
ir internetu

Individualios konsultacijos kaina – 50 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Daiva:

LT