Psichologė Kaune ir internetu

Psichologė Giedrė Melaikaitė

Psichologė Kaune ir nuotoliniu būdu. 2009 m. baigė Viešojo administravimo studijų programą ir įgijo Viešojo administravimo bakalauro laipsnį.
2011 m. baigė Integruotos komunikacijos studijų programą ir įgijo Komunikacijos ir informacijos magistro laipsnį.
2021 m. baigė 4 metų podiplomines psichoterapijos studijas Kauno Geštalto studijų centre, įgijo Geštalto psichoterapijos praktikės kvalifikaciją.
2022 m. įvykdė keliamus reikalavimus ir įgijo Geštalto psichotereapijos konsultanto kvalifikaciją, yra sertifikuota Lietuvos Geštalto asociacijos.

Nuo 2018 m. kaupia patirtį individualios, šeimos ir porų bei grupinės psichoterapijos srityse. 

Giedrė konsultuoja klientus,

kankinamus nerimo ar depresyvios būsenos, turinčius traumatinių patirčių ir stiprių išgyvenimų, norinčius keistis ir į situacijas, santykį su kitais žiūrėti ir elgtis kitaip, kankinamus darboholizmo ir kitų priklausomybių, išgyvenančius sunkų periodą, kuriame reikia paramos ir palaikymo.

Giedrė tiki, jog stigma eiti pas psichologą, psichoterapeutą mažais žingsniais mažėja, vis daugiau žmonių mato prasmę tame, pajaučia to svarbą, efektą. Juk jei skauda dantį – einame pas gydytoją, nebandome tvarkytis patys, jei lūžo ranka – greitai ieškome specialisto pagalbos, o jei mirė artimasis, kankina stiprios emocijos, vargina priklausomybės – bandome susitvarkyti šias žaizdas patys, kaip „stiprumo” įrodymą sau ir kitiems, ko pasekoje kankinamės, procesas užtrunka. Kokybiškas, atviras pokalbis su specialistu, sukurtas ryšys, leidimas sau jausti,  situacijų „paleidimas”, keičia vidinę emocinę būseną ir tuo pačiu gyvenimo kokybę, santykį su savimi, aplinka. 

Psichologė Giedrė konsultacijas teikia Kaune
ir nuotoliniu būdu

Individualios konsultacijos kaina – 40 EUR, poros konsultacijos kaina – 60 EUR.

Kalbos, kuriomis konsultuoja Giedrė:

LT

EN