Pogimdyvinė depresija
Depresija gali paveikti mamos gebėjimą pasirūpinti savimi ir savo vaiku, atlikti kasdieninę veiklą. Kraštutiniais atvejais galime susidurti net su katastrofiškomis pasekmėmis.
Pogimdyvinė depresija Daugiau »
Depresija gali paveikti mamos gebėjimą pasirūpinti savimi ir savo vaiku, atlikti kasdieninę veiklą. Kraštutiniais atvejais galime susidurti net su katastrofiškomis pasekmėmis.
Pogimdyvinė depresija Daugiau »
Potrauminio streso sutrikimas (PTSS) yra psichikos sutrikimas, kuris pasireiškia patyrus ypatingai grėsmingą, gąsdinantį ar traumuojantį įvykį.
Potrauminio streso sutrikimas Daugiau »
Nuolatinis nerimas dėl sveikatos gali užgožti kasdienybę. Sužinokite, kaip atpažinti šią baimę ir išmokti ją valdyti, kad vėl galėtumėte mėgautis gyvenimu be nuolatinio streso.
Sveikatos nerimas: kaip su juo susidoroti ir atrasti ramybę Daugiau »
Kodėl priimame sprendimus, kurių nenorime? Sužinokite apie „Abilino paradoksą“ – psichologinį fenomeną, darantį įtaką grupiniams sprendimams.
Kaip prastos idėjos tampa realybe? Daugiau »
Anima komanda dalinasi knygomis, kurios gali padėti gerinti santykius su savimi ir kitais, auklėti vaikus, išgyventi atsisveikinimus ir įkvėpti save pokyčiams.
Anima psichologų atrinktos knygos Jūsų emocinei sveikatai Daugiau »
Gedulas – tai procesas. Jis nėra universalus, neturi aiškių rėmų ar taisyklių. Visi mes gedime labai individualiai.
Kai gedime: apie gedulą, jo etapus ir įveikimą Daugiau »
Migrena – tai ne tik fizinis galvos skausmas, bet ir gili emocinė patirtis. Kiekviena migrenos ataka gali būti lyg nesibaigiantis mūšis su aplinka.
Galvos tamsuma: migrena Daugiau »
Alzheimerio liga – tai kompleksinė liga, kuri daro įtaką pažintinėms, emocinėms ir socialinėms žmogaus funkcijoms ir paveikia visą šeimą
Net apie 50% suaugusiųjų kartais patiria nemigos epizodus, o 1 iš 10 kenčia nuo lėtinės nemigos. Kaip atpažinti nemigą?
Jei tikėsimės pozityvių dalykų, mūsų protas daugiau jų ir ras, o jei nusiteikimas yra priešiškas, nuvertinantis, tai ieškosime ir rasime įrodymų, jog atostogos buvo nepakankamai geros.
Lūkesčiai atostogoms. Kaip juos valdyti? Daugiau »
Kūnas turi savo intelektą, kiekvienas audinys yra nuostabiai išmintingas ir yra linkęs save pagydyti, lygiai taip pat kaip ir gali sunaikinti.
Ryšys su kūnu: kaip jį atkurti? Daugiau »
Ne tik organizmas pavasarį gali būti nusilpęs po žiemos, bet ir mūsų emocinė sveikata gali reikalauti daugiau dėmesio. Todėl svarbu savimi pasirūpinti.
20 idėjų, kaip padėti sau pasijusti geriau Daugiau »